יום הולדת 12 הוא כבר לא כזה שבו מחפשים אחר מקום קטן שבו יכולים לחגוג מסיבה עם בלונים ועוגה. זה גם לא הגיל שבו מזמינים את החברות אל מסיבת פיג'מה. גיל 12 עבור נערה צעירה הוא הגיל שבו היא כבר יודעת היטב כיצד היא רוצה לחגוג את יום ההולדת הכי חשוב שלה, את האופן שבו המקום אמור להיראות ואת כל החידושים אשר קיימים בתחום הזה בכל פעם שבה היא מוזמנת אל מסיבת בת מצווה של אחת מן החברות שלה.

נותנים לה ערב בלתי נשכח

כאשר ילדה הופכת להיות נערה זה דבר חשוב ממש, והיא רוצה שהערב הזה שלה יתחיל מעלות השחר עם כל מיני פינוקים לכבוד היום המיוחד דבר אשר יתקדם אל שיא היום בערב שכולו חגיגה שלמה לכבודה. אם פונים אל מקום שבו ההפקה של אירוע בת המצווה הוא נכון עבור נערה צעירה, היא קרוב לוודאי שלא תישכח את הערב הזה במהרה, וכל המשפחה וכמובן הבנות בכיתה יחכו לרגע שבו הן יכולות אף הן להגיע אל מקום כזה שבו הן תוכלנה לחגוג את יום הולדת 12 במספר בצורה כזו מיוחדת משל עצמן. אולם אירועים הוא כבר לא המקום המועדף, ורק מועדון בסגנון הנכון יעביר את התחושה שלה היא מצפה.

אירועים מושקעים בצורה יוצאת דופן

מה כבר יכול להיות השוני בין אירוע אשר נערך עבור בת מצווה מכל מקום אחר שבסופו של דבר הוא סוג של אולם אירועים? הכל. הקונספט של אולם אירועים הוא כזה אשר פחות מושך את בני העשרה, במיוחד את בנות בת המצווה, והן מחפשות אחר מקום שבו יש אווירה שהיא יותר של מסיבה יוקרתית מאשר של מקום שאליו מתאספים להם כל בני המשפחה לחגיגה שהיא יותר מידי מיושנת בסגנון שלה (המקום שכלת השמחה חולמת עליו נמצא ממש כאן https://www.myprod.co.il). אזור שכבר בכניסה אליו מקבלים את התחושה של אירוע ושל מסיבה הוא זה אשר יעניק את האירוע שבו יש את כל הנדרש החל מחדר VIP  מפנק  ועד לתאורה צבעונית שעושה שמח בעיניים של כולם.