מזה שנים רבות, יום האם הפך להיות יום המשפחה, ולא מעט משפחות אכן מבקשות לבלות ביחד ביום זה. אך זו לא חובה כידוע לכם. יש מקרים בהם ההורים רוצים לבלות דווקא לבד, אחד עם השנייה, בזמן שהילדים נשארים אצל הסבא והסבתא, אצל מטפלת או נשארים אפילו לבד בבית, אם הם מספיקים גדולים.

ביום המשפחה, כאמור, לא חייבים בהכרח לבלות עם בני המשפחה, אפשר לבלות בצורה אינטימית אחד עם השנייה למשל בחדרים לפי שעה בצפון. כל מה שצריך, זה למצוא מקום טוב ונעים להיות בו, מקום בו אפשר לבלות כמה שעות ביחד, להתרחק משגרת היום, לנתק טלפונים, לא לענות למיילים, לשכוח מהעבודה ואפילו, לשכוח לרגע מכל הטרדות שהבית מספק לנו באופן שוטף.

בין האופציות שאנחנו יכולים למצוא עבור בילוי לזוג הורים אשר רוצים לבלות אחד עם השנייה ביום המשפחה, הרי שניתן למצוא את האופציות הכי ברורות מאליהן, קרי סרט, ארוחת ערב או כל דבר אחר שהם נהגו לעשות עוד לפני שהפכו להיות הורים. הם יכולים כמובן גם להרחיק יותר ולנסוע לחו"ל לכמה ימים, רק הם עם עצמם, בשביל ליהנות מזמן איכות משותף הרחק מהבית.

אך קיימת גם אופציה נוספת, אשר במובן מסוים משלבת את כל האופציות הנ"ל בצורה מעט שונה. למשל, אפשר לשכור חדר בבית מלון על פי שעות (כמו שמציעים באתר https://www.iroom.co.il), ולשהות במשך כמה שעות במהלך היום. ככה, אפשר לשלב במהלך הבילוי גם מסעדה וגם ארוחת ערב, וגם ליהנות מזמן איכות משותף הרחק מהבית, אך במרחק נסיעה סביר וכמובן בעלות הרבה יותר מצומצמת. כך הם יכולים ליהנות מחוויה אינטימית משותפת. ללא ספק זה יוסיף הרבה עניין לזוגיות ויספק להם חוויה מהנה.

חשוב לציין, אותם חדרים שמיועדים להשכרה על פי שעה (ראו באתר https://www.irooms.co.il), כוללים מגוון רחב של אלמנטים ייחודים, כאלה שכל בני זוג ישמחו להשתמש בהם וליהנות מהם. החדרים מאובזרים היטב, מעוצבים בטוב טעם, ולא פעם הם גם נמצאים באיזורים מרכזיים מחד אך ממוקמים במבנים שקטים ונעימים, בהם אפשר ליהנות מכמה שעות אינטימיות ביחד.