אין ספק כי אחד הדברים הכיפיים ביותר במדינה שלנו הם החגים והם אשר שומרים על העם שלנו כעם מאוחד וחזק. אך אם אנחנו לרגע משילים את ההגנות ומדברים גלויות אי אפשר שלא לומר כי החגים הם גם תקופה מאוד לחוצה ומאוד מורכבת בטח אם אנחנו מארחים את כל המשפחה. אנו צריכים לדאוג לכל כך הרבה דברים מניקיון הבית ועד סידורו וזוהי משימה מאוד מורכבת ולחוצה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי המשימה הכי מורכבת בחגים היא לארח את כל המשפחה ולבשל להם בארוחת החג בפסח. הכנת ארוחת משפחתית בפסח היא כמעט משימה בלתי אפשרית וגם אם אנחנו צולחים אותה בשלום פעמים רבות אנו צריכים לצבור מצברים לאחר מכן לאורך כל החג. על כן רבים מאמצים את הפתרון של foodcraft – קייטרינג שף לערב פסח ונראה כי המגמה הזאת רק תלך ותתגבר.

האם העלות של שף פרטי היא גבוהה?

בעבר אנשים רבים היו נרתעים משף פרטי מכיוון שהם חשבו כי זהו דבר של עשירים וכי אנשים רגילים לא עושים זאת בין היתר בגלל החשש (הלא מוצדק) ששף פרטי לאירועים עולה כסף רב. אך כאן המקום לציין כי אנו לא נמצאים בשנות ה-90 וכי כיום שף פרטי ממש לא צריך לעלות לכם כסף רב. עליכם להבין כי כיום העלות של שף פרטי היא מאוד נמוכה באופן יחסי בטח אם אתם לוקחים בחשבון כי אתם לא צריכים לבלות שעות על גבי שעות במטבח ואתם יכולים לעשות דברים אחרים לא פחות חשובים ויש שיגידו אף חשובים יותר.

מדוע כדאי לנסות ולקבל המלצות על השף לפני שאני בוחר בו?

כמובן שכאשר אנחנו בוחרים שף אנו צריכים להבטיח כי הוא יהיה הטוב ביותר ולא רק שהוא יהיה טבח מופלא אלא גם איש שנעים להיות בסביבתו. בכדי להבטיח זאת כדאי לנו לנסות ולקבל המלצות על השף מכיוון שכך נבטיח כי השף ישרת אותנו בצורה הטובה ביותר שיש וכך נבטיח את הארוחה הטעימה ביותר.

קראו גם על: כריכים בשריים לאירועים ואירוח