זה קצת מדהים לחשוב כיצד הכריך הראון התקדם לו הרבה מעבר לתוצר הראשוני שכלל חתיכת בשר שטוחה בין שתי פיסות של לחם. היום כבר יש המוני סוגים של לחמים כל כך נהדרים, החל מלחם שבו כל פרוסה היא מרובעת וגדולה ועד לג'בטה שהיא אחת האהובות בארוחה שכוללת כריך משביע במיוחד. כריך יכול להיות מורכב מהמון סוגים של לחמים מקמח מלא ואפילו מלחם שהוא מטוגן בשמן עמוק, ומה שיש בתוכו יכול אף הוא להיות חלבי לגמרי, צמחוני וגם כזה שמגיע עם סוגים שונים של בשר לחובבי הארוחה שלא מצריכה דבר מלבד פתיחת פה גדול לביס גדול וטעים במיוחד.

עולם של טעמים בתוך כריך

אלו טעמים יכול כריך אחד בודד להכיל? הרבה מאוד. ככל שיהיה מדובר באדם שיש לו השכלה גסטרונומית רחבה כך הוא יוכל למשוך את הטווח הזה של טעמים עשירים בצורה יותר מדהימה. זה מה שהופך כריך מעולה להיות כריך כזה, וזה מה שעושה א ההבדל העיקרי שבין כריך אשר מוכן בבית בכמה דקות בודדות לבין כריך של מסעדה שבו הוכנו כל מיני פרודוקטים מבעוד מועד, כמו סוגים של רטבים, סוגים של יקרות אפויים או מטוגנים וסוגים של בשר שלפעמים אפילו עוברים עיבוד של כמה שעות ארוכות לפני שהם הופכים להיות נתח של כריך אחד.

התאמה מושלמת לאירוח טעים

למה כריכים בשריים הם פתרון נהדר עבור מי שמבקש לארח בצורה טעימה? הרי הרבה מאוד אנשים רגילים לשבת לארוחה שבה האוכל מוגש על צלחת ומגיע בכמה שלבים על ידי מלצר. אולם, ברגע בו מדובר באירוע שבו רוצים כי האנשים לא יישבו להם במקום אחד, או יאכלו ארוחה שבה לא רוצים ולא צריכים להשקיע עם צלחות הגשה ומלצר, ההיצע של כריכים בשריים ובכלל כריכים לאירועים מן הסוגים הללו היא בגדר של מענה לא פחות ממושלם. ככה כל אורח יוצא שבע לחלוטין, ונהנה לו מכל מיני סוגים של כריכים טעימים שבהם הוא מגלה בכל ביס עד כמה זה נוח וטעים לאכול כריך שהוכן בצורה מקצועית לאירוח עסקי או פרטי כאחד.