כשאנחנו נוסעים לחו"ל היום, באופן טבעי אנו מבקשים לקחת איתנו פלאפון סלולארי על מנת שנוכל להוציא שיחות והודעות, בין אם זה עם בני משפחה שנשארו בארץ ובין אם זה עם בני משפחה או חברים שנמצאים בחו"ל ואנחנו רוצים לדבר איתם באותה עת כשאנחנו בחו"ל. 

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות כרטיס סים לחו"ל וורלד 8. אנחנו יכולים לקחת כרטיס סים משלנו, כלומר, כרטיס סים השייך לחברה בה אנחנו מנויים, אך הרבה יותר הגיוני אם אנחנו נרכוש כרטיס סים וורלד 8 ונשתמש בו, לנסיעה קרובה וכן לנסיעות הבאות. 

לפני שנסביר למה משתלם לרכוש כרטיס סים כזה, חשוב להבין את ההבדל שבין כרטיס זה לכרטיס רגיל, כמו זה שאנחנו משתמשים בו על בסיס קבוע בארץ. בעקרון ההבדל טמון בכך שאנחנו צריכים לרכוש חבילה מיוחדת לחו"ל שיכולה לייקר באופן משמעותי את העלויות ולכן לא משתלם לנו בהכרח לרכוש אותה. עדיף לנו לרכוש כרטיס סים וורלד 8 לשם כך. 

מה היתרונות של כרטיס זה?

ראשית, הוא כולל מספר ישראלי ומאפשר לנו לדבר מכל העולם. מה שאומר, שאנחנו יכולים להשתמש בו באופן חופשי ללא מגבלות. אנחנו יכולים גם לשמור על המספר שלנו כשאנו מחליפים את הכרטיס שברשותנו לכרטיס וורלד 8

שנית, החבילה היא הרבה יותר זולה. אנחנו משלמים הרבה פחות עבור שיחות יוצאות או נכנסות. זה כמובן יכול לחסוך לנו הרבה מאוד כסף ולהקל עלינו. 

שלישית, הכרטיס יכול לשמש אותנו לנסיעה הקרובה וכן לנסיעות עתידיות אל יעדים שונים. למעשה הכרטיס יכול להחזיק מעמד מספר שנים בטרם נצטרך לרכוש כרטיס חדש להשתמש בו. 

ארבע, אנחנו לא צריכים לשלם דמי מנוי.