קר וגשום לכם בחורף? זה הזמן לחשוב על מקומות אליהם אתם יכולים לטוס בתקופה הזאת בשביל שיהיה לכם חם ונעים. ריכזנו כמה יעדים מומלצים.

חופשה קייצית בחורף

החורף הישראלי אומנם לא ארוך ולא קשה מדי, אך יש אנשים שמאוד מתקשים להסתדר איתו ומעדיפים לבלות חלק מהתקופה הזאת בחו"ל, במדינות בהן חם ונעים באותה עת. כך הם יכולים לבלות את הקיץ בישראל ומיד אחר כך, לבלות את הקיץ ביעד אחר. ישראלים רבים אוהבים לטוס לתאילנד כשבישראל קר, אך זה לא היעד היחיד אליו בו אפשר לשהות בתקופה זו, כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר.

לפני שנציג בפניכם מספר יעדים פופולאריים ואטרקטיביים לבלות בהם, החל מאוקטובר ועד מרץ-אפריל, חשוב להדגיש, אם אנחנו רוצים ליהנות מטיול בתקופה זו, יש להזמין טיסות ומלונות מספר חודשים מראש, כך הכל יהיה מסודר ומאורגן מראש. רצוי כמובן גם לבדוק מתי בדיוק אפשר להגיע אל אותם יעדים ומתי יש לעזוב אותם, על מנת שלא תיכנסו בטעות לעונות הקרות, אשר עלולות להיות הרבה יותר קשות מאשר החורף הישראלי.

תאילנד

יעדים אליהם אפשר לטוס בתקופת החורף

תאילנד

כאמור, אחד היעדים הפופולאריים ביותר עבור ישראליים בתקופת החורף, היא תאילנד. אל המדינה אשר שוכנת במזרח אסיה, ניתן להגיע החל מדצמבר וליהנות בה מימים חמים ונעימים עד סביבות אפריל. בתקופה זו ניתן לעלות אל הצפון או לרדת אל האיים ולבלות מהחופים הקסומים של המדינה.

הודו

מדינה נוספת השוכנת במזרח אסיה אשר מתאימה לטיול בתקופה זו היא הודו. החל מדצמבר ועד אפריל, מזג האוויר במדינה הוא קייצי, ניתן לחצות אותה מצפון לדרום, ממזרח למערב ולבלות בה מספר חודשים טובים. חשוב לשים לב, שבצפון, במקומות הגבוהים, גם בימי הקיץ עלול להיות קר.

ברזיל

יעד פופולארי נוסף בתקופת החורף היא ברזיל ולא רק בגלל מזג האוויר, אלא גם בגלל שאז מתחילה עונת הקרנבלים הגדולה ואפשר ליהנות מהמצעדים המפוארים בריו דה ז'נרו ובערים אחרות במדינה. אין ספק שזו חוויה גדולה לכל מי שאוהב את התרבות הברזילאית ובכלל לכל מי שאוהב תרבות וריקודים.

אז, לאן תטוסו בחורף הקרוב?