ביקור בדובאי הוא חוויה עוצמתית, מלאה בעושר ומגון. גם חווית הקניות היא ייחודית ומשלבת שופינג עם בידור משובח לכל המשפחה. קבלו 5 אתרי שופינג בדובאי, שלא כדאי להחמיץ.

קניון דובאי

זהו אחד ממרכזי הפנאי והקניות המרשימים ביותר בעולם. הוא נפרש על פני שטח עצום המכיל לא פחות מ 1200 חנויות של מותגים מוכרים, אזור מסעדות ענק, מתחם משחקים לילדים ואפילו אקווריום מהגדולים בעולם עם מנהרה תת מימית שקופה ובעלי חיים ימיים מכל הסוגים.

קניון האמירויות

קניון עצום בגודלו, שבו פועלות לא פחות מ 630 חנויות, בתוכן מותגי יוקרה מרחבי העולם.

המבנה המרשים כולל כיפת זכוכית שקופה, פארק שעשועים מדהים, מתחם מזון גדול ואף חיבור לאתר "סקי דובאי", אליו ניתן להגיע ברגל.

קניון בורג'ומי (בורג'מן)

מרכז קניות ותיק ומרשים, המשלב גם בתי מגורים ובית מלון. במתחם נמצאות חנויות יוקרה, המציעות למכירה את המותגים הנחשבים ביותר בעולם, ביניהם לואי ויטון ואחרים. ניתן לבלות עם כל המשפחה במתחם המזון והבידור של הקניון וליהנות מביקור מהנה ורגוע.

שוק מדינת ג'ומיירה

שוק מקורה מודרני בו נמכרים, בין היתר: בשמים, בדים, מזכרות, מאכלים שונים ואף כרטיסים לשייט בסירת אברה.

שוק הזהב של דובאי

כיאה לאחד המקומות העשירים ביותר בתבל, דובאי מציעה ביקור בשוק שבו נמכרים כל הדברים שעשויים מזהב. תמצאו שם תכשיטי זהב כמובן, אבל גם יצירות שונות מזהב ואפילו מטילי זהב. אתם לא חייבים לקנות שם כדי ליהנות מביקור מרהיב ומרתק במיוחד ולהרגיש שאתם מבקרים בתוך המערה של אלאדין.
לסיכום, אם יש משהו שלא קשה למצוא בדובאי, אלה הזדמנויות נפלאות לשופינג, אבל גם אטרקציות מדהימות וחוויה שלא נגמרת. לא פלא שדובאי הפכה ליעד האהוב על ישראלים כבר מהרגע הראשון. מידע נוסף באתר https://www.dubai.co.il/