אחד הדברים הגדולים והחשובים ביותר שקרו בשנת 2020, אשר היתה כידוע שנה לא קלה, היו הסכמי אברהם אשר נחתמו בין ישראל לאיחוד האמרויות ובחריין, בעידוד וביוזמת ארצות הברית. הסכמים אלו הביאו לנורמליזציה בין המדינות ובכך גם פתחו את שערי המדינות לתיירות באופן חופשי וגלוי. 

היום, כל ישראלי אשר מעוניין בכך, יכול לטוס ולצאת לנופש בדובאי. מאז חתימת ההסכמים ופתיחת הגבולות, הגיעו אל דובאי עשרות אלפי ישראלים, בין אם זה לביקורי עסקים, תיירות ונופש . חלקם הגיעו לתקופות זמן קצרות של סופי שבוע, אחרים בחרו לנפוש במשך זמן ממושך יותר. 

בעיקרון, כל ישראלי אשר מעוניין בכך, יכול לצאת את גבולות הארץ לטוס לדובאי. לשם כך הוא צריך לרכוש כרטיס טיסה ולהזמין חדרים בבית מלון. כמו כן, עליו להוציא אישורים מתאימים, קרי ויזה, אחרת הוא לא יוכל לעשות זאת באופן סדיר. יחד עם זאת, מאחר ומדובר בתקופה בעייתית בגלל המגיפה, צריך לבדוק מתי אכן אפשרי לעשות זאת בפועל. 

מתי נוכל לטוס לדובאי בצורה חופשית?

כאמור, כבר עכשיו אנחנו יכולים לטוס אל דובאי ולנפוש בה ללא שום מגבלה. בסוף שנת 2020 החלו טיסות באופן ישיר וחופשי, רבים ניצלו ומנצלים זאת עדיין בשביל להגיע אל דובאי מהלך השבוע או בסופי שבוע. 

לפי שרוכשים כרטיס טיסה ועושים את כל מה שנדרש בשביל לטוס לדובאי, יש לוודא שגם בתקופה זו, ימי הקורונה, אפשר לטוס לדובאי בצורה חופשית. ייתכן מאוד שאתם תידרשו להציג מסמכים מסוימים, לבצע חיסון או בדיקות ורק לאחר מכן תורשו לעלות למטוס. אף על פי שדובאי נחשבת מדינה ירוקה בעיניי משרד הבריאות, עדיין, זה לא אומר שהאפשרות טוס לדובאי היא חופשית לגמרי.