כיום יש לא מעט זנים שונים של כלבים אשר התפתחו עם השנים בשילוב של גזעים שונים, ראו כאן. על מנת לדעת לבחור את הגזע המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם חשוב שתכירו לפחות חלק מהאפשרויות העומדות לרשותכם כך שתדעו לבחור בצורה מושכלת את הכלב המועדף ביותר והמתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.

מתאים לכל המשפחה

אחד הגזעים המשובחים ביותר כיום אשר מותאם לכל משפחה בשל העובדה כי הוא קל וידידותי במיוחד הוא גזע טרייר טיבטי. מקורו של גזע זה הוא כמובן בטיבט ושם הוא נחשב לכלב קדוש. בטיבט לעולם לא ימכרו את הכלב תמורת כל מחיר בשל הקשר החזק בין בעלי כלבים אלה לבין הכלבים עצמם. על כן הדרך היחידה להשיג כלב טרייר טיבטי הייתה בעבר על ידי קבלת מתנה מחבר או בן משפחה.

כלבי טרייר טיבטיים קלים ובריאים במיוחד

כלבי טרייר טיבטי (ראו בלינק https://www.kingcharles.co.il/חדשות/44-קבליר-קינג-צ-ארלס-vs-טרייר-טיבטי) יכולים להבטיח לכם תוחלת חיים יחסית ארוכה ללא מחלות כמעט בכלל. כלבים אלה נחשבים העתיקים ביותר ולכן לאחר שנים ארוכות של אבולוציה והם מצליחים להתמודד עם כל הבעיות הבריאותיות  ונחשבים לכלבים בריאים במיוחד. כמו כן כלבים אלה נחשבים נוחים כך שתצליחו לאלף אותם בקלות רבה עד כי מהר מאוד הם הפכו לחלק בלתי נפרד מהרגלי המשפחה האישיים שלכם. לכן אנשים רבים כיום בוחרים באפשרות הזו של טרייר טיבטי עבור המשפחה שלהם.

כלבי קבליר קינג צ'ארלס מלכותיים וידידותיים

קבליר קינג צ'ארלס אף הוא נחשב לזן מיוחד אשר כולל לא מעט ותרונות משמעותיים על פני חלק ניכר מכלל הכלבים. כלבי קבליר קינג צ'ארלס גודלו שנים רבות במלוכה באנגליה. כלבים אלה נחשבים לקלים במיוחד כך שגם אותם תצליחו לאלף בקלות רבה.

נוסף על כך כלבי קבליר קינג צ'ארלס יאפשרו לכם ליהנות ממגוון גדול של יתרונות נוספים, כמו רמת ידידותיות גבוהה לבני אדם, המסייעים להם להתאים את עצמם לחיי המשפחה האישית שלכם. בחירה בכלבי קבליר קינג צ'ארלס תבטיח לכם התמודדות קלה עם גידול כלבים חכמים וידידותיים במיוחד.