רכב הוא מכונה לא צפויה לפעמים, זה קורה בדרך כלל דווקא כשהכי מצפים ממנו. כשאתם ממהרים לפגישה חשובה, בדרך לבית אחרי יום עבודה, דווקא אז, הרכב יכול להחליט לפתוח בשביתה מכוונת.

כמובן שאנחנו לא מדברים על רכבים חדשים חסרי תקלות, אלא על רכבים יותר ישנים שכבר נסעו קילומטרים רבים, בפרט אם הרכב מחברה לא אמינה, תקלות צצות כל הזמן.

אבל בשביל זה יש שירותי דרך. מה זה בדיוק ואיך זה עוזר לכם? פרטים נוספים בכתבה הבאה.

איזה שירותי דרך יש?

שירותי דרך נועדו בדיוק לדבר הזה, רכבים שהחליטו לעשות שביתה באמצע הכביש. מגוון התקלות שיגרמו לרכב לעצור בשולי הכביש בלי אפשרות להתניע אותו שוב, הן רבות. זה יכול לקרות בגלל תקלה במצבר, זה יכול לקרות על ידי תאונה שפגעה באחד מהחלקים של הרכב, האפשרויות הן אין סופיות, ראו לדוגמה שאיבת דלק.

שירות דרך אמור לקחת בחשבון את כל האפשרויות ולהציע מגוון פתרונות. לדוגמה, יכול להיות שאתם נוסעים בכביש והרכב נכבה פתאום, אתם מנסים להתניע, אבל דבר לא זז, הרכב תקוע.

אם יש לכם שירותי דרך טובים, כל מה שתצטרכו לעשות זה לפנות לאיש שלכם, שיבדוק יחד אתכם מלמעלה את התקלה ויראה מה הבעיה, אם הסתבר למשל שהבעיה במצבר, אז החלפה של מצבר היא משהו שאפשר לעשות תוך דקות ספורות על ידי איש מקצוע שיבוא עד אליכם.

במקרים מורכבים יותר, כמו תאונה למשל שלא ברור איזה חלקים ברכב נפגעו ואיזה לא, גרר הוא מה שאתם צריכים כדי לפנות את הרכב מהמקום שלו וגם על זה אחראים שירותי הדרך.