בין אם אתם מטפסים או עוסקים בהרמת משקולות, עליכם להכיר את אחד המוצרים הראשונים שתצטרכו לצידכם בכל פעילות מסוג זה. שקי מגנזיום הם לא רק שקים שירימו למראה המטפס המקצועי שלכם, אלא זהו אחד הכלים אשר יעזרו לכם מאוד לשפר את הביצועים שלכם ולצמצם את ההזדמנויות להיפצע. טיפוס זו פעילות מהנה ומאתגרת, כל עוד תדעו איך לשמור על עצמכם.

שקי מגנזיום – יתרונות


לשקי המגנזיום ולמגנזיום בפרט ישנם יתרונות רבים ומגוונים אשר בסופו של דבר תורמים לנו בשיפור ביצועים והימנעות מפציעות וחבלות. 

אז מה הם היתרונות הבסיסיים של שימוש במגנזיום ושקי מגנזיום? 

  1. מייבש הזעה בידיים – אחד היתרונות החשובים הוא ייבוש ידיים מיוזעות, האחיזה שלנו לא תהיה טובה אם הידיים מזיעות. מגנזיום מסייע לנו לייבש את הזיעה בידיים ובכך לממש את הפוטנציאל שלנו באחיזה טובה.
  2. מניעת פציעות וחבלות – המגנזיום יוצר שכבת הפרדה דקה בין עור הידיים לבין המשקולת או הבולדר, מה ששומר על עור הידיים שלכם מקרעים או פציעות ביתר חלקי הגוף עקב ניסיון לתקן אחיזה (לרוב בגלל הזעה ואחיזה חלקה).
  3. שיפור אחיזה עוצמתית – מטפסים ומרימי משקולות רבים יעידו כי אחיזתם משתפרת פלאים ברגע שיש להם מגנזיום על הידיים.
  4. היכולת להרים משקל כבד לזמן רב יותר – בשלב מסוים באימון, בדרך כלל בסופו, הידיים כבר מיוזעות יותר והאחיזה נחלשת. על מנת לסיים את האימון בתחושת הצלחה, השתמשו בשק המגנזיום שלכם ותתרשמו מהתוצאות.
  5. נגישות – לשקי המגנזיום יש את האפשרות להתחבר למכנס, לחגורה או לכל פריט לבוש אחר. כך שהמגנזיום תמיד יהיה נגיש לכם ברגע שתזדקקו לו. תודו שזה יותר נוח מלעצור הכל וללכת לחפש בתיק.

קנו ציוד טיולים ושקי מגנזיום בחנות שלנו >>>