נניח ואנחנו צריכים לטוס מהיום למחר אל יעד מסוים, בין אם זה מטעמי עבודה ובין אם זה מטעמים אחרים, הרי שעלינו למצוא כמה שיותר מהר חדר בבית מלון בו נוכל ללון. זה נכון לא רק במקרים בהם אנחנו צריכים לטוס מסיבה כזו או אחרת, אלא גם במקרים בהם אנחנו רוצים לצאת לנופש כמה שיותר מהר, ללא תכנון מראש. 

האופציה הטובה ביותר שעומדת לרשותנו בשביל למצוא חדרים במגוון מלונות באמסטרדם ועוד.. בזמן אמת, כמה שיותר מהר, היא באמצעות אפליקציה בשם טראוולור. מדובר על אפליקציה ישראלית אשר פותחה בתקופת הקורונה ושמה לה למטרה לעזור לתיירים למצוא חדרים בבתי מלון במחירים מוזלים מאלו שאפשר למצוא דרך סוכנויות נסיעות, אפליקציות ואתרים אחרים וכן דרך בתי המלון עצמם. 

הרעיון הוא, להזמין כמה שיותר מהר חדר בבית מלון, בכל יעד אפשרי, לקבל אישור וברגע שאנחנו מגיעים אל היעד, אז יש לנו אפשרות לפנות ישירות אל בית המלון. 

איך האפליקציה יכולה לשרת אותנו?

אפליקציה מסוג של טראוולור יכולה לשרת אותנו בצורות שונות. בראש ובראשונה, היא יכולה לשרת אותנו על ידי כך שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חדרים מסוגים שונים, על פי הבחירה שלנו, בין אם זה בבתי מלון גדולים או קטנים, בתי הארחה, צימרים ועוד. 

שנית, היא יכולה לשרת אותנו בזכות העובדה שאנחנו יכולים לבצע את ההזמנה מכל מקום, אפילו אם אנחנו נמצאים בשדה התעופה ומתכוונים לעלות טיסה. אנחנו מבצעים את ההזמנה, והחדר מחכה לנו. 

שלישית, כאמור, האפליקציה עוזרת לנו ליהנות ממחירים מוזלים מאלה שאנחנו יכולים למצוא במקומות אחרים. זה יכול לשרת אותנו במטרה לחסוך עלויות וליהנות מתנאים טובים יותר.