קייטרינג חלבי בקאנאפס

תשעה באב – רעיונות לארוחות חלביות

חודש אב קרב ובא. חודש של אבלות וצער על חורבן בית המקדש. כללי ההלכה קובעים אילו דברים אין לעשות וממה יש להימנע בימים עצובים אלו. בין היתר יש ימים בהם אסור לאכול מאכלים בשריים, ואילו ביום תשעה באב עצמו יש לצום. כמובן שכאשר אין אפשרות להגיש עופות ובשרים צריך למצוא תחליף מתאים אשר יענה על הצורך. וזאת כדי שנוכל לאכול, לשבוע ולהזין את עצמנו ואת בני המשפחה באוכל טעים. האופציה הזמינה הינה קייטרינג חלבי בקאנאפס!

אילו ארוחות חלביות ניתן להכין?

כאשר אנחנו צריכים להפיק במטבחנו ארוחות חלביות בלי אפשרות לשלב בשרי, אנחנו מחפשים רעיונות חדשים לתבשילים ומאכלים שיוכלו להתאים לנו. מלבד לכך חשוב לנו שהאוכל יהיה מתאים לימות הקיץ החמים שמאפיינים את השבוע של תשעה באב. כך שיש לנו הגבלה נוספת, כי לא באמת מתחשק לנו לאכול מרק מהביל אף אם הוא חלבי. הנה רעיונות מוצלחים שיוכלו להתאים לימים הללו:

  • מאפים חלביים – מאפה חלבי הוא תמיד דבר שמתקבל בטוב. ניתן לשלב במאפה חלבי מגוון אופציות כמו ירקות, רטבים וכן הלאה. כמובן שנבחר מתכון שמתאים לטעמים של בני הבית או הסועדים. יש מי שאוהב פיקנטי אחרים נוטים לטעמים מתוקים – כל אחד לפי טעמו הוא.
  • תבשילי ירקות – ירקות הם מרכיב בסיסי ונחוץ מאוד לכל אחד מאתנו, בשילוב עם מוצרי חלב התוצאה מדהימה. ניתן להכין מגוון עצום של סלטי ירקות שמכילים בתוכם גם סוגי גבינות ורטבים. הסלטים הללו אהובים במיוחד ומשלימים את הארוחות עם אבות מזון נחוצים.
  • לחמים חלביים – אפיית לחם חלבי היא אפשרות זמינה ונוחה מאוד. בלחם או בתוך הלחמניות נשלב גבינות שונות ונהנה מלחם טעים ומפנק!

> למגוון פתרונות אירוח וייעוץ מקצועי בקרו באתר https://www.canapes.co.il

שתפו את המאמר בין חברים

אולי יעניין אתכם?