קייטרינג

חווית אירוח היא אף פעם לא דבר קל. גם אם אנחנו נהנים לארח אנשים, גם אם אנחנו נהנים לערוך אירועים, זה עדיין לא דבר קל ופשוט. הרי זה דורש מאיתנו הרבה תשומת לב, זה דורש מאיתנו התייחסות להרבה מאוד פרטים קטנים וגדולים, והכל במטרה שהאירוע יתבצע כמו שצריך, הכל במטרה שהאירוע יצא בדיוק כמו שתיכננו ומעבר לזה. כך האורחים שלנו ייהנו ממנו, כך האורחים שלנו יזכרו את האירוע שלנו לטובה.

על מנת שחוויית האירוח תהיה קלה ונעימה, אנחנו ממליצים בחום על חמישה טיפים מאוד פשוטים ונוחים, כאלה שיכולים להפוך את האירוע שלנו לייחודי ובמובנים רבים זה יקל עלינו את העבודה.

ראשית, אנחנו יכולים להזמין שירות מזון מיוחדים, כאלה שיכולים להתאים לצרכים שלנו על פי סוג האירוע וכן על פי כמות האורחים באירוע. למשל, אנחנו יכולים להזמין קייטרינג לאירועים פרטיים שלם, אנחנו יכולים גם להזמין מגשי אירוח, הכל שאלה איזה אירוע אנחנו רוצים לארגן, לכמה אנשים והיכן.

שנית, אנחנו יכולים להזמין כלי אוכל, סכו"ם, צלחות וכוסות מהחברה מבלי להשתמש בדברים משלנו. בהנחה והאירוע נערך בבית או בשטח פתוח, אנחנו לא חייבים להשתמש בכלים חד פעמיים או בכלים שלנו מהבית, אותם נצטרך לשטוף, אלא אנחנו יכולים לדאוג שכל הכלים יהיו של חברה חיצונית שתהיה אחראית על השטיפה שלהם.

שלישית, אנחנו יכולים להזמין ביחד עם האוכל והכלים, גם צוות מלצרים. לא חייבים שזה יהיה צוות גדול, זה יכול להיות צוות מצומצם שרק יגיש לאורחים את האוכל, כך אנחנו לא נצטרך לעבוד קשה מדי. זה יכול להתאים, למשל, לאירוע ביתי.

ארבע, בשביל שהאוכל יהיה חם ויהיה ניתן להגיש מתי שאנחנו רוצים ואיך שאנחנו רוצים, אנחנו יכולים לשכור תנורים או פלטות לחימום האוכל באופן קבוע. כך גם אנחנו יכולים להזמין מיחם מיוחד לחימום המים והכנת קפה.

חמש, בשביל שאנחנו נוכל ליהנות מהאירוע, אנחנו יכולים גם לתת לגורם מקצועי לנהל אותו עבורנו, אפילו אם הוא נערך בבית שלנו, וכך עד סופו אנחנו נהיה אורחים מן המניין.

הטיפים באדיבות אתר קייטרינג foodcraft