דברים לעשות בפאפוס עם המשפחה

חופשה עם המשפחה חייבת להיות מתוכננת היטב. כי אנחנו רוצים לנצל כל רגע ולשוב מרוצים ומלאי חוויות מהחופשה שלנו. הדבר הנכון הוא לתכנן היטב מראש, ולחשוב על החוויות שמתאימות למשפחה שלנו. את היעד לחופשה נבחר בהתאם לכך. אם חשבתם לצאת לחופשה משפחתית עם חבילת נופש כשר לפאפוס, זה יכול להיות מדהים. כי זו העיר וזה המקום שממתין לכם עם שפע של אטרקציות ומגוון עצום של חוויות שאף אחד מהמשפחה שלכם לא ישכח אותה לעולם.

אז מה באמת אפשר לעשות בפאפוס?

  • גן חיות – בעיר פאפוס קיים גן חיות מדהים שתיירים מכל העולם בוחרים לבקר בו. גן חיות מטבע היותו מתאים לשלל גילאים, ומה שמיוחד בו, זה שהוא מעניין גם ילדים קטנים, ממש מגיל שנתיים. ההתלהבות מהחיות ומכל התפאורה מסביב בהחלט עושים את הביקור בגן החיות לאטרקטיבי ומלהיב.
  • פארק מים – בפאפוס פועל פארק המים אפרודיטה. מדובר על פארק מים חדשני ומאתגר שיכול להיות מקום נהדר לכל המשפחה שלכם. המתקנים, הבריכות והאווירה המיוחדת ששוררת במקום ילוו אתכם הביתה ולא יישכחו!
  • חוף הים – פאפוס שוכנת כידוע על האי קפריסין. מה שמסביר את החופים הרבים שקיימים בסביבה. אם אתם אוהבים את חוף הים. נהנים לשכשך רגליים, לבלות על החוף ולהתחבר ליופי הבראשיתי שהיא אפשר למצוא בשום מקום אחר, חום הים הוא המקום שלכם.
  • קניות! – היש חוויה שאהובה על כולם יותר מקניות? אין ספק שיציאה לשוק בלתי מוכר בו תוכלו לערוך קניות מלהיבות? בפאפוס יש מגוון חנויות אופנה, פנאי, עיצוב ועוד. כאן תוכלו למצוא מבחר עצום של חפצים ופריטים שיהיו לכם למזכרת נפלאה מהטיול המשפחתי בפאפוס.
  • העיר העתיקה – אם אתם רוצים להכיר את החלק העתיק של העיר, לנשום את הנוסטלגיה המקומית אתם מוזמנים לטייל בעיר העתיקה. כאן אתן יכולים לפגוש מבנים מסוגים שונים, לטייל בשוק המקומי ועוד.

פאפוס היא יעד מועדף לטיולי משפחות. כאן תוכלו למצוא מלון כשר בפאפוס ולטייל וליהנות עם כל המשפחה, ולחוות חופשה מדהימה שתעצים את המשפחתיות ואת האחווה. טיול כזה שמהנה את ההורים ואת הילדים גם יחד.