מאז שהחלה מגיפת הקורונה אף אחד לא ישער לעצמו את רמת הפגיעה בעולם התרבות. כעת זה ברור כי הדרך היחידה להגיע אל קהל הצופים היא דרך מסך, וכאן יש את ההזדמנות לראות מופעי תיאטרון רחוב נפלאים מהבית עד אשר תחזור לה השגרה.

הצגות תיאטרון חיפה

תיאטרון חיפה מאפשר צפייה ישירה דרך לינק שהם מעלים מידי ערב בדף הפייסבוק שלהם בהצגות הבולטות ברפרטואר הרחב של תיאטרון עירוני זה. הצגות כמו "אנשים טובים", "אמסטרדם", "מהוללת" ו"הכלה של הצאר", זמינים לצפייה ללא כל עלות, לטובת כל חובבי הצגות התיאטרון שלא יכולים ללכת להצגה כהרגלם.

הצגות תיאטרון הקאמרי

גם תיאטרון הקאמרי לא נשאר מאחור, ובימי הקורונה שמבודדים את עולם התרבות מן האנשים לחלוטין כמעט, הדרך היחידה לתקשר היא דרך עמוד הפייסבוק של התיאטרון האהוב כל כך. ניתן להיכנס לעמוד הפייסבוק של הקאמרי, שם יכולים בכל שעה נתונה לראות את הלינקים שהועלו לשם וליהנות מצפייה ביתית בהצגות הכי מוכרות ואהובות, כמו,  "מהומה רבה על לא דבר", "איסמעיליה", "קרום" ו"סיראנו דה ברז'רק".

תיאטרון גשר

תיאטרון שהחל את דרכו בתור תיאטרון דו לשוני, עם דגש על השפה הרוסית, ועם הזמן החל להעלות יותר ויותר הצגות בשפה העברית. את ההצגות ניתן לצפות על ידי כניסה ללינקים שהתיאטרון העלה באתרים שונים, וההצגות הללו כוללות את "הדיבוק", "אני דון קיחוטה", "הרצל אמר", "שושה", ו- "טרטיף", בין כל היתר.

תיאטרון החאן

תיאטרון רשמי של עיר הקודש שהוקם על ידי ראש העיר דאז, טדי קולק. התיאטרון מעלה חמש הצגות חדשות מידי שנה, ונכון לימי הקורונה שבהם אנו נמצאים ניתן לצפות בהצגות שנבחרו על ידי קהל האוהדים בעמוד הפייסבוק של התיאטרון, שם יש את ההצגות "כנרת כנרת", "מלחמה על הבית", נ"פוליון חי או מת" ו- "משחק של אהבה ומזל".

> מחפשים אטרקציות לאירועים עסקיים? כנסו ללינק!