מידי שנה אלפי הורים שולחים את ילדיהם למחנה קיץ שמתקיים בארצות הברית, ולא רק בשל הערך הלימודי, אלא בגלל שלל סיבות נוספות, לרבות סיבות חברתיות. חופשת הקיץ היא החופשה שלה הילדים מחכים בכיליון עיניים, כשכדאי לתבל אותה בחוויות ייחודיות ומעניינות עבורם – למשל מחנה קיץ.

קיץ בלתי נשכח

אין ספק שמחנה קיץ מהווה אטרקציה נהדרת לילדים. בסאמר סקול יש לא מעט חוויות ייחודיות, החל ממפגשים חברתיים עם ילדים אמריקאיים, דרך נסיעות וטיולים ביעדים תיירותיים בארה"ב ועד לתחושת העצמאות של ילדים שנמצאים רחוק מהוריהם. כל אלה, הופכים את החוויה בסאמר סקול לבלתי נשכחת עבורם.

ללמוד אנגלית בכיף

אחד היתרונות הבולטים ביותר של השהות במחנה הקיץ היא האפשרות וההזדמנות ללמוד אנגלית באופן בלתי פורמלי. כל הפעילויות שמתקיימות במחנה מתנהלות אך ורק באנגלית, מה שמחייב את הילדים בסופו של דבר להבין ולדבר בשפה זו. חשוב לציין שבמחנה יש לא מעט מדריכים שמסייעים בתרגום לחניכים שזקוקים לכך, כך שעם החזרה לארץ הילדים משפרים באופן ניכר את יכולותיהם באנגלית ואפילו מדברים באופן שוטף.

אגב, בגלל שבמחנה ישנם ילדים אמריקאים, הילדים הישראלים נחשפים למבטא ולהגייה נכונה של מילים, מה שמאוד תורם ללמידה.

ללמוד אנגלית

חברויות חדשות

במחנה, הילדים פוגשים חברים חדשים ורוקמים חברויות חדשות ומופלאות, לא רק לצד ישראלים אלא גם עם ילדים אמריקאים. זה בהחלט תורם לשיפור היכולות החברתיות של הילדים ומאפשר להם ליהנות ממגל חברים מורחב ומתגמל.

טיולים בארה"ב

אחד הדברים המהנים ביותר במחנה הוא הטיולים בארצות הברית, לרבות יעדים אטרקטיביים ופופולאריים כמו מפלי הניאגרה. זה מאפשר לילדים ליהנות מטיול חווייתי ומעשיר ולבקר בשלל מקומות תיירותיים נפלאים.

 

בני נוער וילדים רבים מגיעים מידי שנה למחנה הקיץ. המחנות מחולקים לפי שכבות גיל, כך שהילדים מבלים לצד ילדים אחרים בני גילם. הם לומדים לדבר אנגלית, מעשירים את הידע, מכירים חברים חדשים ויוצאים לטיולים ברחבי ארצות הברית. כל אלו הופכים את השהות בסאמר סקול לחוויה בלתי נשכחת ומאוד מומלצת – כך שאם אתם תוהים כיצד ילדיכם יבלו את הקיץ הבא, קחו בחשבון את חווית מחנה הקיץ.