הפשפש הוא חיה שאוהבת לאכול, אולם בניגוד אלינו בני האדם, היא אוהבת לאכול דם. אז אם אתם מתגרדים הרבה לאחרונה, יתכן שהאורח הבלתי רצוי ישן אתכם ביחד בלילה ואתם בכלל לא יודעים.

אנחנו כבר אומרים, מפשפש המיטה לא קל להיפטר שכן הוא זעיר מאוד, כמה מילימטרים בודדים ממש וכן, הוא גם קצת מתוחכם וברגע שהוא שם לב שאתם עוקבים אחריו הוא עובר בקלות לארון הבגדים ומתחבא בין החולצות שלכם. כשתירגעו הוא יחזור למיטה ויבקר אתכם שוב בלילה הבא. קראו בהרחבה על הדברת פשפש המיטה!

אז איך מזהים שיש לכם פשפשים במיטה? האמת זה לא כל כך קשה, אבל כדי להיות בטוחים השתמשו בצעדים הבאים.

פשפשים במיטה

איך הוא בכלל הגיע אליכם? ובכן, הפשפש הקטן תופס טרמפ עליכם או על אנשים שנכנסו לבית שלכם. הוא נצמד לבגדים ואז כאשר אתם מגיעים לבית הוא עולה מיד לחדר השינה ומוצא לעצמו מקום מסתור מתחת למזרון או בין כפלי הבד של המיטה.

בלילה, כאשר אתם ישנים עמוק הוא יוצא מהמחבוא שלו ועוקץ מספר עקיצות בדרך כלל באותו אזור בגוף, כך הוא מוצץ מכם דם לאחר מכן הוא חוזר למקום המחבוא שלו עד הלילה הבא.

העקבות היחידות שהוא משאיר לפעמים זה טיפות דם זעירות שנוזלות מהפה מריר הדם שלו. אתם תוכלו לראות על הסדין טיפות אדומות זעירות ולדעת שהוא אכן ביקר אתכם בלילה.

אם אתם עדיין לא בטוחים תבדקו את סוג העקיצות. יתושים למשל, יעקצו אתכם פעם או פעמיים באזורים שונים ויסתלקו אולם הפשפש עוקץ באותו מקום כמה פעמים בסמיכות של כמה סנטימטרים בין עקיצה לעקיצה.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר של אגרנט ארנון!