אין ספק, שאחת הערים המתפתחות ביותר בישראל בשנים האחרונות, היא אשדוד. העיר הפכה להיות מוקד משיכה עבור זוגות צעירים ומשפחות, היא גדלה בשטחה ובמספר התושבים שלה, ועם הזמן גם החלו להיפתח בה מרכזי עסקים ומרכזי תרבות גדולים ומשמעותיים, אשר משרתים הן את תושבי העיר והן את תושבי האזור וכן את כל תושבי השפלה והדרום.

מה אנחנו יכולים למצוא באשדוד?

בעבר, מי שהגיע לאשדוד יכול היה ליהנות רק מהים, הנמל והמסעדות על החוף. היום אפשר למצוא חדר מלח באשדוד, אפשר למצוא מרכזי קניות גדולים, אמפי בו נערכות הופעות ועוד שורה ארוכה של מקומות בילוי, קניות והנאה. שנרחיב?

חדרי מלח באשדוד

בעיר אשדוד אפשר ליהנות מחדרי מלח אשר מספקים טיפולים טבעיים, מאפשרים להתמודד עם בעיות נשימה שונות, בפרט בקרב אנשים שמתמודדים עם בעיות כרוניות בנשימה, דוגמא אסטמה, נזלת כרונית, ברונכיט, וכן מחלות אלרגיות. כמו כן, החדרים מאפשרים למעשנים כבדים להתמודד עם נזקי עישון.

ביג פאשן

אחד הקניונים הגדולים בעיר, הוא ביג פאשן. מדובר על מרכז קניות שמשלב אזור חנויות פתוח וכן אזור סגור. הוא כולל מגוון רחב של חנויות ייחודיות לצד סניפים של רשתות מקומיות ובינלאומיות. המקום מהווה מקור בילוי לצעירים ומשפחות, ופתוח מרבית שעות היממה. כמו כן, תוכלו למצוא שם לא מעט בתי קפה ומסעדות נהדרות.

סינמה סיטי

רשת הקולנוע הגדולה והחשובה בישראל, כוללת סניף גם באשדוד. מדובר על מרכז בו אפשר למצוא שורה של בתי קולנוע בגדלים שנים, אשר מציגים סרטים במהלך כל שעות היממה, מסוגים שונים, כמו כן, נערכים במקום אירועים, מסיבות, ישיבות, וכן אפשר ליהנות ממסעדות וחנויות שונות שנמצאות במרכז.

כפי שאפשר לראות, העיר אשדוד מציעה לתושביה ולכל מי שמגיע אליה מיישובי הסביבה וכן ממקומות אחרים, אינספור אפשרויות, אינספור מקומות בילוי וחוויה. צריך לזכור, בעיר פועלים מספר בתי מלון, בתי הארחה וצימרים, אשר מארחים נופשים מהארץ ומחו"ל, אשר מגיעים אל העיר בסופי שבוע, חגים וכן בחופשות השונות. כל אחד מהנופשים יכול ליהנות מכל מה שהעיר מציעה לו.