יום חתונת הכלה הוא יום מיוחד עבור החתן והכלה. זה רגע שבו הם עומדים להפוך לאחד. יום החתונה של הכלה הוא גם אבן דרך חשובה בחיי הזוגיות. זה הזמן שבו הם צריכים לעשות את נדריהם, לחלוק את רגשותיהם ורגשותיהם זה עם זה.

לזוג המאושר זה נראה ומרגיש שזוהי הנקודה המרכזית בחייהם והאמת שהדבר הוא נכון ולפחות 99% מכלל הכלות מתכננות את היום המאושר כמעט כל חייהן.

רמת הפרטים שכלה חושבת עליהם במהלך התכנון של היום המרגש מגיעה כמובן לאחד הפריטים החשובים ביותר אחרי שמלת הכלה והן נעלי הכלה.

איך תבחרי את נעלי הכלה המושלמות עבורך

כלות מתבקשות לרוב לבחור את הנעליים המושלמות לחתונה שלהן. זו החלטה מאוד חשובה שהם צריכים לקבל ולרוב היא מאוד מלחיצה.

תעשיית נעלי הכלה גדלה במהירות בשנים האחרונות ויש הרבה סגנונות שונים של נעליים הזמינים בשוק. בחירת הנעליים יכולה להיות מהממת, במיוחד כאשר את בטוחה על איזה סגנון או צבע כדאי לך ללכת.

נעלי פלטפורמה לכלה

לא מעט טועים לחשוב שנעלי פלטפורמה לכלה יהיו נעליים לא נוחות אבל זו מסקנה מוטעית. נעלי פלטפורמה לכלה יאפשרו לך לזוז בתוך שמלת הכלה בנוחות מבלי לדאוג שתקרעי אותה או תדרכי עליה

חוץ מזה, נעלי פלטפורמה איכותיות יכולות להעניק לך מדרס נוח ומפנק כזה שיאפשר לך לעבור את כל החתונה מבלי שתרגישי שאת בכלל נועלת נעליים.

איך לבחור נעלי פלטפורמה לכלה?

דבר ראשון נגיד את הברור מאליו, לכי למדוד. אבל לפני שאת הולכת תדעי לאן הולכת. תבדקי ברשתות החברתיות, תתייעצי עם חברות, תבדקי המלצות תסנני לך את החנויות שהכי רלוונטיות עבורך כמו למשל החנות נעלי ארו ורק אז תלכי למדוד, ככה תוכלי להיות בטוחה שאת הולכת נעלי הפלטפורמה לכלה שהכי מתאימות לך.

ותזכרי את הכי יפה כשנוח לך.