תכנון טיול פרטי לקוסטה ריקה בצורה טובה יבטיח לכם שהות נפלאה, ביעד חלומי. תוכלו לחקור את חלקי הארץ השונים, לחרוש את השטח, לחוות רפטינג במים לבנים. תיירים רבים סבורים כי החלק הכי טוב בטיול הוא ביקור ביערות הגשם. זה כל כך מיוחד לראות את כל סוגי החיות השונים האלה בסביבתם הטבעית. תוכלו לבקר את הקופים בפארק הלאומי מנואל אנטוניו ולראותם משחקים בין עצים ועל סלעים ליד החוף. אם יתמזל מזלכם תראו גם כמה עצלנים בעצים. חיה מיוחדת ביותר. 

נוף מגוון ואקלים מגוון

קוסטה ריקה היא מדינה יפהפיה עם הרבה דברים מעניינים לראות ולעשות, מהחופים ועד יער הגשם. למדינה יש נוף ואקלים מגוונים, מה שאומר שקל מאוד למצוא משהו שמתאים לתחומי העניין שלך.

טיול רגלי או רכוב וביקור בחופים

ישנם מספר פארקים ושמורות שבהם תוכלו לצאת לטיולי הליכה או רכיבה על אופניים, כמו גם שפע של מפלים למי שמעדיף עיסוקים מרגיעים יותר. למדינה יש גם מספר חופים מדהימים, כולל הפארק הלאומי פלאיה מנואל אנטוניו בקוופוס, שבו נמצאים כמה מהחופים היפים ביותר של קוסטה ריקה. 

אלה אתרי חובה במדינה 

קוסטה ריקה היא מדינה במרכז אמריקה הגובלת בניקרגואה בצפון ובפנמה בדרום. יש בה 4,919,000 תושבים. עיר הבירה של קוסטה ריקה היא סן חוזה. במדינה יש אקלים נהדר שמושך אליו מבקרים מכל רחבי העולם. וכעת רשמו לפניכם, תכנון טיול לקוסטה ריקה חייב לכלול אתרים מרכזיים כגון: 

  1. הפארק הלאומי הר הגעש ארנל
  2. שמורת יער העננים של מונטוורדה
  3. הפארק הלאומי מנואל אנטוניו
  4. הפארק הלאומי הר הגעש פואס
  5. הפארק הלאומי Braulio Carrillo

לפרטים נוספים בקרו באתר: https://www.redpineapple-trips.co.il/