הדבר הכי חשוב שאותו צריכים כשיוצאים אל טיול משפחתי בעיר אילת הוא סבלנות. לצאת לטיול ביחד מצריך אדפטציה של ילדים שרגילים לדברים מסוימים והורים שרוצים לנוח אך במקום זאת מוצאים את עצמם מתרוצצים סביב צרכי הילדים עד אשר הם נרדמים. מה מלבד הסבלנות החשובה הזו יכול להוביל אל טיול נעים לכל בני המשפחה ביחד כדי שהזיכרונות מאותו טיול אחרון יהיו כמה שיותר חיוביים? דבר זה דורש הכנה מוקדמת של שני דברים עיקריים, נוסף על מציאת אטרקציות לילדים באילת שיעבירו להם את הזמן בכיף.

לא שוכחים ציוד ייחודי

ציוד ייחודי הוא כזה שיהיה הרבה יותר קשה עד בלתי אפשרי למצוא במקום שאליו מגיעים. זה אומר כי אם נוסעים בתור משפחה, זה חשוב להביא שמיכה אהובה על התינוק, בגד ים אהוב על כל אחד ומשקפי שמש נוחים. כל מה שעולה סכום גבוה, כמו עדשות קבועות שבהם משתמשים רצוי שלא לשכוח ולהציב אותם בראש הרשימה שאותה מכינים לקראת הנסיעה ואורזים.

ציוד ייחודי הוא כזה שאי לו תחליף באילת ואותו אי אשפר בהכרח לרכוש מחדש, כאשר יש לארוז את הדברים החשובים הללו עבור כל אחד ואחד מאנשי המשפחה שאל הטיול לאילת מצטרפים. הדבר האחרון שלו מייחלים הוא הגעה אל חדר בית המלון כשמגלים כי אין בכלל את הארנק או אין את הפריט הספציפי שאליו התינוק רגיל.

קונים את כל השאר

מכיוון שאילת היא מקום שבו נמכר כל דבר במחיר ללא מע"מ, לפעמים זה הרבה יותר הגיוני לארוז הרבה פחות ולרכוש דברים מחדש בעלות מופחתת ממש. ניתן לארוז דברים בסיסיים עבור הילדים, אבל לא צריכים להיות בפניקה כי אין מספיק בגדים או כי אין קרם הגנה לילדים, בעיר אילת יש את הכל מהכל לכל פעילות משפחתית באילת, כך שניתן לעשות רכישה מהירה שלכל מה שחסר בחנות הקרובה ואף להחזיר את הכל בתוך מזוודה חדשה שנמכרת בעלות נמוכה שאיתה הבייתה חוזרים.

חסר קרם פנים או בושם? זו הזדמנות לבצע רכישה חכמה באחת מרשתות הפארם המוכרות, ואף להוסיף דברים משתלמים אחרים שכבר קיימים ברשימה של הקניות שבאילת מראש רבים מתכננים.