מתכננת נסיעת בנות לחו"ל בקרוב? ובכן, אם את וחברותייך חובבות אופנה זה הזמן להכיר את כל האטרקציות התיירותיות אשר משלבות באופן מושלם עם האהבה לאופנה. הכיני את המזוודה ואת המצלמה, אנחנו עומדים לצאת למסע בלתי נשכח לקראת הנסיעה הצפויה.

טיול בנות: כך תתכנני טיול לפאשניסטיות בלבד

לאחר הרבה זמן של תכנון, את והחברות מתכננות לטוס ליעד בחו"ל בעבור ניקוי ראש, רוגע ולא מעט שופינג. אם גם את פאשניסטה, זה בדיוק הזמן לבנות את הטיול בסגנון אופנתי אשר משלב את התשוקה שלכן. ביקור בחנויות יוקרה בחו"ל מהווה חלק בלתי נפרד מפעילות של חובבות אופנה מעבר לים, וזאת בשל חנויות יוקרה בהן ניתן לבקר. חנויות היוקרה בחו"ל מעוצבות בסטנדרט יוצא דופן, כמו גם מציעות לקהל הפאשניסטיות מגוון רחב של בגדים ונעליים אותם לא ניתן לרכוש בארץ. אם אתן מבקרות בספרד לדוגמא, אל תפספסו את המותג pretty ballerinas . המותג, אשר הוקם בשנת 1918 מציע מגוון רחב של נעליים שטוחות, עקב ובלרינה קלאסי במחיר מצוין ובאיכות מדהימה. החנויות של המותג מעוצבות בסגנון ייחודי ומאוד אינסטגרמי, כך שפעולת הרכישה שלך ושל החברות משלבת גם רכישה אך גם תמונות מצוינות אותן ניתן להעלות לרשתות החברתיות. למותג יש גם חנות בישראל, אולם ישנם מותגים רבים אותם ניתן לפקוד בעת ביקור באירופה או בספרד בלבד ואשר עדיין לא הגיעו לישראל. את הרשימה המלאה ניתן לקבל דרך קבוצות ייעודיות ברשתות החברתיות אשר מציגות את המידע העדכני ביותר בנוגע לביקור בחנויות יוקרה, מותגים וחנויות מיוחדות אותן לא ניתן למצוא כאן.

ביקור במוזיאונים לאופנה

ברחבי אירופה ישנם כמה ממוזיאוני האופנה הגדולים והמרשימים ביותר. מדובר במוזיאונים אשר מציגים דגמים קלאסיים כמו גם דגמים חדשים של מיטב מעצבי האופנה בעולם, כמו גם יצירות אומנות אשר משלבות בין האהבה לאופנה לבין מגוון רחב של סגנונות. שימי לב כי הביקור במוזיאונים צריך להתבצע באמצעות רכישה של כרטיסים מראש, וזאת בשל ריבוי המבקרים אשר מגיעים מכל העולם. נוסף לכך, מומלץ להתעדכן מראש באופי התערוכה  והמיצגים אשר משתנה באופן קבוע. ברשימה שלכן צריכים להיות: מוזיאון גלריה בפריז, מוזיאון המניפות בלונדון, מוזיאון התלבושות במדריד ומוזיאון התיקים והארנקים באמסטרדם אשר נחשבים לגדולים ביותר באירופה.

ביקור בתצוגות אופנה

טיול אופנתי באירופה מחייב ביקור בתצוגת אופנה. תצוגות האופנה הגדולות מתקיימות לרוב באביב ובחורף, והן מתקיימות במתכונת מצומצמת. משום כך, עדיף לשריין את מקומכן מראש עוד בארץ, ולא לחכות לדקה ה 90. לסיכום, ביקור בתצוגות אופנה, חנויות של מותגים וכמובן מוזיאונים יהפוך את הטיול שלכן לבלתי נשכח – שימו לב כי ישנם לא מעט בתי קפה של מותגים כמו ארמני, בהם גם תוכלו לבקר.