אם הגעת לגיל בת מצווה כנראה יצא לך לשמוע על המושג של צילומי בוק בת מצווה. מדובר למעשה בסט צילום אירועים מיוחדים כמו בת המצווה שמנציח את התקופה המיוחדת והמקסימה בה את נמצאת כרגע, התקופה בה את עוברת מגיל הילדות לגיל הבגרות.

לקראת היום הגדול את מוזמנת ליום צילומים מיוחד וכיפי. יום שיהיה מלא בחיוכים.

יום צילומים – חוויה של פעם בחיים

כאשר מדובר בצילומי בוק בת מצווה מדובר בחוויה שהיא בהחלט חד פעמית. זוהי הזדמנות מיוחדת שממש לא כדאי לפספס אותה. החוויה הייחודית אשר בה את נמצאת במרכז ועדשת המצלמה לוכדת אותך כאשר את במיטבך. מהתמונות המצולמות הללו ייצרו עבורך אלבום ייחודי ומיוחד שימשיך וילווה אותך לכל החיים. ברור שאין מזכרת יפה מזו שסוגרת את שנות הילדות.

איך מצטלמים?

אז לפני הכול חשוב להחליט מה תלבשי ביום הצילומים הזה. יש בנות שמביאות איתן את כל המלתחה שלהן מהבית והן מצטלמות עם כל שמלה. יש בנות שמעדיפות את האביזרים שיש לצלם Magnetli להציע. על פי ורב מדובר באביזרים ייחודיים אשר אלו יהפכו את התמונות ליצירת אומנות של ממש.

איפה תצטלמו?

הבחירה במקומות בהם ייערכו הצילומים היא בהחלט אתגר. לא קל למצוא את המקום שיענה על כל הדרישות ולעיתים דווקא מזג האוויר הוא זה שיהיה לנו לרועץ.

רוב הבנות רוצות לבצע את הצילומים בחוץ. האמת היא שהן צודקות. אין כמו צילומי חוץ, בטבע שהוא הנוף הכי מדהים והכי מרשים. יותר מכל תפאורה או רקע שנוכל להציב בסטודיו ה'מת'.

אך כאן חשוב להתחשב במזג האוויר. בימים גשומים ברור שאי אפשר יהיה לבצע את הצילומים. מנגד, בימים חמים מאוד, ימים אשר בהם השמש הקופחת לא רק הופכת למטרד אלא שהיא גם משבשת את התמונות והתוצאות יוצאו עכורות ממש.

אז כאן כדאי להיעזר בצלם. הוא זה שידע להמליץ על הלוקיישנים הטובים והמוצלחים ביותר. הן מבחינת ההתאמה למזג האוויר והן מבחינת השעות המתאימות לצילום.

לעיתים דווקא החלק ביוםן בו יבצעו את הצילומים, זה מה שייצור את ההבדל.