הגיע הזמן להפסיק לחלום- צאו לטיול של חייכם! הגיע הזמן שלכם  לטייל בעולם ולהנות מכל רגע.

תוהים איך לעשות את יפן נכון בפרק זמן מוקצב (התשובה במסלול טיולים מאורגנים ליפן עם אופקים)? חושבים ושוברים את הראש על מסלול הטיול המושלם בעבורכם באירופה? חולמים על לחוות את ניו יורק בצורה בטוחה?

אנחנו התשובה לכל השאלות שלכם, אופקים נסיעות ותיירות יספקו לכם תשובות לכל השאלות בצורה המהירה והמקצועית ביותר.

באיזה סוג טיול לבחור? טיול מאורגן או לטייל לבד?

אם תרצו לחסוך כאב ראש, תנו לנו לארגן לכם את הטיול. יש לנו ניסיון רב בארגון טיולים לקבוצות ישראליות בארה"ב, במזרח, באירופה ובכל העולם.

בזכות הצוות שלנו יהיה לכם טיול מאורגן מהחלומות

הצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם לכל שאלה או בעיה, על מנת להבטיח לכם את החוויה מושלמת חסרת הדאגות. לא תצטרכו להיתקע ולבזבז זמן חשוב וקריטי בחיפושים אחר המלון הנוח ביותר עבורכם, גם מבחינת ההסעדה, אנו מכירים את המסעדות הטובות ביותר באיזור שתרצו לטייל בו ונביא אתכם עד אל פתח המסעדה.

מסלולים שונים ופרקי זמן משתנים לטיול מאורגן שיתאים לכם כמו כפפה ליד

אנו מציעים מגוון מסלולים המשתנים באורך הטיול ובאיזורים של אמריקה, אירופה, המזרח הרחוק ועוד. המסלולים שלנו שאורכים מספר ימים לפי בחירתכם, אותם תחוו יחד עם המדריכים המקצועיים והמנוסים שלנו, יהיו עוצרי נשימה. צוות המדריכים שלנו הינו וותיק בתחום זה ונהנה מהעבודה שלו כבר מספר שנים, כך שאנו מבטיחים לכם היכרות מלאה עם כל התחומים החשובים שיבטיחו לכם טיול מושלם.טיולים מאורגנים בלפלנד או בכלל בחו"ל, בכל יעד עם מגוון תאריכים לבחירה. גם הלינה הינה במלונות מדרגה ראשונה שתביא לכם את הנחת העילאית בסוף יום טיול.

חסכו לעצמכם את כאב הראש המיותר, בואו לטיול מאורגן עם המדריכים המקסימים שלנו

לא תצטרכו להתעסק עם בירוקרטיה מיותרת, השילו מעליכם את העול הזה ובחרו בנו על מנת לעשות לכם טיול מושלם מהחלומות. אם אתם שומרי מסורת ואוכלים אוכל כשר בלבד, דעו לכם שאנו מארגנים טיולים לקהל הרחב, למשפחות ולשומרי מסורת, ודואגים לאוכל כשר לכל אורך הטיול.