טיסות לואו קוסט מול רגילות

טיסות לואו קוסט מול טיסות רגילות – השוואה

בשנים האחרונות הפכו הטיסות להיות זולות וקרובות לכל אחד מאתנו. אם בעבר כל גיחה מהארץ הייתה כרוכה בהוצאה גדולה, הרי כיום ניתן לאתר טיסות של ישראייר למשל ואפילו טיסות זולות מאוד ולמצוא את עצמכם בארץ רחוקה. אם כי יש לציין כי מלבד לפערי המחיר יש הבדלים נוספים בין הטיסות הרגילות לטיסות הלואו קוסט.

השוואה בין טיסות רגילות לטיסות לואו קוסט

  • המטען – לקראת כל טיסה יקבל הנוסע הנחיה באשר למטען שהוא מורשה לקחת אתו ללא תוספת מחיר. כאשר מדובר על טיסה רגילה הוא רשאי לקחת אתו כמות גדולה יחסית של ציוד. ואילו בטיסות לואו קוסט הוא מוגבל לכמות קטנה מאוד של ציוד. בחברות מסוימות הוא יוכל להביא אתו רק תיק אחד בידיו. יש לציין שעבור תוספת מטען החורגת מהכמות הכלולה במחיר, יחויב הנוסע בתשלום גבוה למדי.
  • המקום – בטיסות רגילות ניתן לבחור את מקום הישיבה הרצוי בהתאם להרגל או לצרכים האישיים. במידה ונוסעים בטיסת לואו קוסט הישיבה במטוס היא בשיטת כל הקודם זוכה. כל אחד יתיישב במקום הנוח לו. ואי אפשר להיות בטוחים שתוכלו לשבת יחד עם החברים או בדיוק במקום שאתם אוהבים לשבת. לכן אם אתם לפני טיסת עסקים כדאי שתקראו בלינק מידע חשוב.
  • האוכל – בעוד שבטיסה רגילה יציעו לכם מנת מזון, הרי שבטיסות לואו קוסט אתם צריכים לדאוג לעצמכם מראש ולקחת אתכם אוכל בהתאם למשך הטיסה. אם כי יש לציין שגם בעניין זה תהיה לכם ככל הנראה אפשרות לרכוש מזון במהלך הטיסה. אך שוב, המחיר של האוכל יהיה יקר כל כך שזה לגמרי לא מומלץ.
  • שעות – כדי להוזיל את הטיסות בוחרות חברות התעופה שעות המראה ונחיתה פחות מבוקשים. כמו כן במקרים שונים יתבצעו הנחיתות בשדות תעופה פחות מרכזיים. נתונים אלו מאפשרים לחברת התעופה להוציא טיסות במחירים זולים יותר.

לא לכל אחד עשויות טיסות לואו קוסט להתאים. אם אתם טסים עם המשפחה ורוצים לשבת בנחת עם הילדים, אם יש לכם מזוודות רבות וחשוב לכם לקבל שירות מלא במהלך הדרך, מסתבר כי מוטב לכם לשלם על טיסה רגילה, מאשר לרכוש כרטיס מוזל ולשלם בדרך על כל ההוצאות.

שתפו את המאמר בין חברים

אולי יעניין אתכם?