מדי קיץ בחופשה או במהלך השנה, בעת החופשות מבית הספר, נוסעים הורים עם הילדים שלהם לחו"ל על מנת להתאוורר וליהנות מחוויה ייחודית, שונה ואחרת. אחת הערים הפופולאריות ביותר לנסיעה עם ילדים, היא בירת אנגליה, לונדון.

למה דווקא לונדון?

אין זה מפתיע, שכן מדובר באחת הערים הגדולות באירופה, עיר שמציעה מגוון רחב של אפשרויות להנאות וחוויות שכמוהן אי אפשר למצוא בשום מקום אחר. העניין הוא, שטיול עם ילדים הוא תמיד שונה, מאחר וצריך למצוא דברים שיעניינו אותם מצד אחד וכן דברים שההורים יכולים ליהנות מהם, מצד שני. על כן צריך לתכנן את הטיול היטב.

מעבר לכך, מאחר ומדובר בעיר גדולה ועמוסה, גם צריך להיות כל הזמן מפוקסים, ולשים לב היטב כל הזמן איפה הילדים נמצאים, מה הם עושים ולשמור עליהם שלא יקרה להם שום דבר. זו אחת הסיבות שהרבה פעמים אנחנו נוכל למצוא הורים אשר בוחרים לטייל בלונדון עם ילדים, במסגרת טיולים מאורגנים ולא בהכרח לבד.

חופשה עם הילדים בלונדון

מה כדאי להכין מראש?

על מנת לייצר טיול איכותי, אפשר להיעזר היום בשורה ארוכה של אמצעים, כלים שונים ומגוונים, אשר מכילים את כל המידע על העיר בכלל ובפרט על מקומות שיכולים להתאים לילדים. למשל, אפשר למצוא אתרי אינטרנט שונים אשר מכילים מידע על מוזיאונים שילדים יכולים להתחבר אליהם, כמו למשל מאדאם טוסו כמובן, פארקים שילדים יכולים לשחק בהם, חנויות שהם יאהבו ועוד שורה של אטרקציות שנמצאות בתוך העיר ובסביבתה. תוכלו לקרוא בהרחבה על לונדון ויעדים אחרים בבלוג מטיילים בעולם: https://www.metailimbaolam.com/

טיול שהילדים יאהבו (ולא רק ההורים)

מן הסתם, הטיול עם הילדים יכולים לשלב מאפיינים מגוונים בהתאם לגיל שלהם. אם מדובר בילדים קטנים אז נחפש מקומות בהם אפשר לשלב משחקים ורעיונות שונים שמתאימים להם, במקרה של ילדים יותר בוגרים, בגיל ההתבגרות, נוכל לחפש עבורם, למשל, מחזות זמר, הופעות מוזיקה, משחקי כדורגל ועוד שורה ארוכה של אירועים שמתאימים להם ולגיל שלהם. 

לפני סיום רק נדגיש, מאחר ומדובר בעיר גדולה ופופולארית בקרב תיירים מכל העולם, מומלץ לא רק לברר אלא גם להזמין כרטיסים לכל מקום אליו אנחנו רוצים להגיע, כך לא נישאר בחוץ.