כל מי שמתכנן לצאת לארצות הברית רואה לנגד עיניו מחסום ביורוקרטי שעומד לו לרועץ. על מה מדובר? על הויזה. ממשלת ארצות הברית אינה רואה בעין יפה כניסה גורפת של מטיילים מארצות שונות, והיא חוששת מהתאזרחות של מטיילים אלו שעלולים לבחור בארצות הברית כמקום מגורים קבוע. ואת זה היא רוצה למנוע. כיצד? בעזרת דרישה פורמלית וקבועה של ויזה.

להוציא ויזה לקראת הטיול

מרבית המטיילים מוציאים את הויזה בתקופה שקודמת לטיול. וזה אומר שכבר במהלך התקופה בה הם חושבים על טיול ומתכננים לצאת לארצות הברית, הם מתחילים להאיץ את העניין של הוצאת או חידוש הויזה לארצות הברית. כל זאת בתקווה שהם אכן יצליחו לקבל ויזה והכניסה שלהם לארצות הברית תאושר ללא עיכוב או בעיה. אך יש אנשים אחרים, כאלו שמעוניינים שתהיה להם בכיסם ויזה לארצות הברית אף אם הם לא מתכננים לצאת בתקופה הקרובה לארצות הברית. וזאת כדי שאם יעלה בדעתם לעשות גיחה לארה"ב, לא תהיה להם כל מניעה בעניין.

תוקף הויזה וכדאיות העניין

למעשה יש מי שימליץ על הוצאת ויזה שתהיה בכיס בכל מקרה, כך שאם יעלה בדעתכם לטוס לארצות הברית לא יהיה עליכם להמתין עד שתקבלו את הויזה. אם כי לא תמיד זה מומלץ. וזאת מחמת הסיבה הפשוטה שלויזה לארה"ב יש תוקף מסוים. ובמידה והוצאתם את הויזה בשנה מסוימת, לא בטוח שהיא תהיה בתוקף בתאריך בו תרצו לצאת לטייל. אמנם במקרים רבים תוקף הויזה הוא לעשר שנים, מה שנותן לנו מרווח זמן ארוך. אבל במקרים אחרים יתכן והויזה שתינתן תהיה מוגבלת למשך זמן קצר. ואז עלולים אתם למצוא את עצמכם עם ויזה שאינה בתוקף ועם רצון לטוס לארה"ב, בלי יכולת לממש אותו…

להתייעץ עם המומחים

בכל שאלה שקשורה לעניין חשוב לפנות אל המומחים בתחום. חברות מומחיות אשר מציעות שירות של הוצאת ויזה. חברות אלו מכירות את החוקים היטב, והן יכולות לבחון את הנתונים האישיים שלכם, ולתת לכם המלצה אישית רלוונטית באשר להוצאת הויזה.

לייעוץ והכוונה מותאמים אישית: https://visaspeed.co.il/