חשבתם להוציא את הצוות ליום גיבוש? מחפשים רעיון מוצלח ושובר שגרה? בואו וקבלו רעיון מוצלח ופופולארי שעשוי להתאים גם ליום גיבוש לצוות בעסק שלכם. כי יום גיבוש מוצלח הוא יום שנותן כל כך הרבה לכל אחד מהמשתתפים. הוא משפר את האווירה ומחבר את כל העובדים למקום העבודה, הוא יוצר אקלים נעים ומשפר את הביצועים. מכיוון שכך מרבית בעלי העסקים כבר קלטו שמדובר אמנם על הוצאה כספית לעסק, אבל בסופו של עניין ההוצאה הזו מחזירה את עצמה, ובגדול. כי כאשר הצוות חוזר לעבודה לאחר יום גיבוש, האווירה שונה, המוטיבציה משופרת וגם התוצאות מצביעות על הכדאיות.

מה תרצו ביום גיבוש?

אי אפשר לתכנן ימי גיבוש לקבוצות בלי לשים את העובדים במרכז העניין. בגלל שהמטרה שלנו היא ליהנות אותם ולספק להם ימים של חוויה והמון הנאה, היום הזה צריך להיות מתוכנן היטב לפי הרצונות ותחומי העניין שלהם. לכן, אם מדובר על קבוצה של חובבי אקסטרים ואתגר תוכלו להציע להם חוויה מלהיבה של סנפלינג. כמובן שחשוב לפעול בצורה אחראית ולבחור את המסלול ואת היעד בצורה שקולה. אבל המציאות מלמדת כי קבוצות עובדים עשויה להפיק הנאה רבה מיום כזה.

חברה מקצועית בתחום הסנפלינג

חשוב לבחור בשימת לב חברה מקצועית שמכירה לעומק את התחום של טיולי סנפלינג. היות ומדובר על תחום שמצריך זהירות רבה והתנהלות נכונה. כמו כן על החברה להחזיק ברשותה את כל הציוד הנחוץ על מנת לאפשר לבני הקבוצה לצאת לטיול ולאתגר את עצמם באופן בטוח. נקודה נוספת שחשוב להתייחס אליה היא עניין בחירת המסלול. יש לאתר אתר מתאים שיציע אתגר במרה מתאימה לבני הקבוצה, וזאת כדי שכל אחד יוכל ליהנות ולקחת חלק, ולחוש את חווית ההנאה.

לברר ולהזמין

כדי לוודא שאתם פונים לחברה מתאימה חשוב לברר מראש. ההמלצה היא לשמוע מקבוצה או משפחה שיצאה לסנפלינג עם חברה מסוימת האם הם היו מרוצים? האם האטרקציה הייתה בטיחותית והתנהלה כנדרש? רק אם המענה חיובי יהיה נכון לבחור לפנות אל חברה זו עבור יום גיבוש ברמה אחרת.