פאפוס, ידועה כמרכז של תרבות והיסטוריה של קפריסין – פעם, בירת התרבות של אירופה. העיר מציעה שילוב של פעילויות, מאתרי נופש מודרניים ועד חורבות עתיקות, ומגוון רחב של פעילויות כדי לרצות גם מטיילים שנהנים מהרפתקאות עמוסות אדרנלין וגם למשפחות. באתר קפריזה טיולים ואירועים בקפריסין תמצאו את כל המידע המעניין על קפריסין.

טיולים בפאפוס

אם זו הפעם הראשונה שאתם נוסעים לפאפוס, אתם עלולים למצוא את עצמכם המומים משפע הפעילויות הזמינות באי הקטן הזה. למתכננים טיולים בפאפוס בחרנו את הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות בפאפוס, ונביא כאן מעט מכל אחד מההצעות הטובות ביותר של האזור.

מהם הדברים הטובים ביותר לעשות בפאפוס? עתיקות

Agia Kyriaki Chrysopolitissa היא אחת הכנסיות המתפקדות בעולם, המארחת שירותים אנגליקניים בימי ראשון ורביעי. עם זאת, בעוד שהכנסייה הראשית מתוארכת לשנת 1500 ובהחלט שווה הסתכלות, רוב המטיילים מוצאים נקודות עניין אחרות ברחבי האתר.

טירת פאפוס

טירת פאפוס נבנתה כמבצר מימי הביניים, השומרת על נמל פאפוס כבר מאז שהיא נשלטה על ידי האימפריה הביזנטית. המבנה החזק חי חיים רבים לאורך ההיסטוריה שלו, נבנה מחדש על ידי הלוסיגננים במאה ה- 12, ולאחר מכן, פורק ונבנה שוב על ידי העות'מאנים במאה ה-15.

חוף קורל ביי

חוף קורל ביי, הוא אחד החופים הנגישים ביותר עבור המבקרים בפאפוס. הוא נמצא במרחק נסיעה קצרה באוטובוס מהעיר העתיקה של פאפוס ומציע 600 מטרים של חולות לבנים בצורת סהר לאורך הים התיכון. 

תיהנו מהנופים של החופים הסלעיים ומערות הים שמעבר, תוך כדי טבילה במימי הגזע המכוסים בגלים לבנים עדינים. מכיוון שהחוף אכן מקבל כל כך הרבה תיירים המבקרים מפאפוס, הוא מצויד היטב כדי לספק את כל הצרכים שלכם. ניתן לשכור בקלות ציוד ספורט ימי או להזמין שייט בסירה.