יותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות לבדוק אופציה לקבל אזרחות אירופאית. בניגוד למה שרבים חושבים, זה דבר כל כך מסובך.

אזרחות אירופאית פתרון יעיל ונוח

עבור ישראלים רבים קבלת אזרחות אירופאית זה לא דבר של מה בכך. עבור רבים מהם זו משאלת לב. זה לא שהם מתכוונים לקום מחר בבוקר ולעזוב את הארץ, אך הם כן רוצים שתהיה את האופציה להתגורר באירופה, לעבוד וללמוד ביבשת בלי שום בעיה. אזרחות אירופאית יכולה להעניק להם את האפשרות הזאת ללא מגבלות, ללא בעיות.

הסיבות שישראלים רבים חולמים על אזרחות אירופאית ולא על אזרחות של מדינות אחרות, נובעות מכך שהרבה יותר קל להשיג אזרחות של אחת ממדינות אירופה, וכן, מאחר וחלק גדול מהמדינות שייכות לאיחוד האירופי, אז ברגע שמקבלים אזרחות של אחת מאותן מדינות, אז אפשר להשתמש בה וליהנות מהיתרונות שלה גם במדינות אחרות באיחוד, זה כולל מגורים, עבודה, לימודים ועוד.

כיצד אפשר לקבל אזרחות בצורה קלה?

על מנת לקבל אזרחות אירופאית, צריך לעשות מספר דברים. ראשית, יש לבחון מה הן האפשרויות שעומדות לרשותנו. זאת אפשר לעשות על פי אילן היוחסין המשפחתי. על פי בדיקת השורשים המשפחתיים. כאן צריך להדגיש נקודה מעניינת, לא רק ילדים שנולדו להורים או סבים וסבתות שנולדו באירופה יכולים לקבל אזרחות אירופאית ממדינה כזו או אחרת, אלא גם ילדים להורים או סבים וסבתות שנולדו במדינות צפון אפריקה, שכן מדינות כמו ספרד ופורטוגל מספקות אזרחות לכל מי שיכול להוכיח שיש לו קשר למגורשי ספרד.

שנית, יש לייצר את כל המסמכים הנדרשים בשביל שיהיה ניתן להציג אותם ולקבל בעזרתם אזרחות. זה לא עניין פשוט אך זה אפשרי, שכן ישנם הסברים ברורים מה בדיוק צריך להציג ומאיפה אפשר להשיג את אותם מסמכים. כאן חשוב להדגיש, אם עובדים עם עורך דין מקצועי שמתמחה בנושא, אז אפשר לקבל את כל המידע הנדרש וכן להוציא את כל המסמכים מהרשויות השונות בצורה פשוטה ונוחה. כך אנחנו יכולים לקבל את האזרחות האירופאית כמה שיותר מהר.