אחת הבשורות המשמחות של שנת 2020 עבור מדינת ישראל, היא פתיחת שערי האיחוד האמירויות לתיירים ישראלים. זה נובע מהסכם השלום שבין ישראל לאיחוד, מה שמוביל לכך שכל ישראלי אשר ירצה להגיע לבקר בדובאי, אחת האמירויות החשובות והעשירות ביותר, יוכל לעשות זאת. 

דובאי היא למעשה אחת משבע האמירויות באיוד, כאשר העיר המרכזית בה היא דובאי, שנחשבת לעיר המאוכלסת ביותר באיחוד וכן העיר המפותחת יותר. עד כדי כך, שהיא נחשבת לאחת הערים הכי מפותחות בעולם. 

דובאי שוכנת לחופי המפרץ הפרסי, זו אחת הסיבה להתפתחות שלה במשך עשרות שנים. תחילה היא שימשה כמוקד מסחר משמעותי עבור סוחרים שהגיעו מערי ומדינות הסביבה, לימים הנמל בעיר הפך להיות מוקד מרכזי למעבר אוניות ממקומות שונים, ובעשורים האחרונים העיר התפתחה בזכות תעשיית התיירות והחלטה ספציפית של מנהיגי האיחוד ובפרט מנהיגי דובאי, לפתח את המקום ולפתוח אותו בפני תיירות מערבית. 

> הכירו את אתר התיירות הרשמי של דובאי

מה ניתן למצוא בדובאי? 

דובאי נחשבת למקום מאוד מיוחד ויוצא דופן, ואפשר למצוא בו מגוון מרחב ומגוון של אתרים מסוגים שונים. בין היתר אפשר למצוא בה אינספור רבי קומות שמתנשאים לגובה של 100 קומות ואף יותר. כל מבנה כזה הוא מיוחד ומרשים, יוצא דופן במראה שלו. 

כמו כן, המקום כולל איים מלאכותיים ומרשימים, גנים ופארקים, מסגדים מפוארים וכן קניונים עצומים עם חנויות ענק, כולל רשתות בינלאומיות. תיירים שמגיעים למקום יכולים ליהנות משלל מסעדות, בתי קפה, קזינו ועוד שורה ארוכה של מקומות בהם ניתן לבלות במשך זמן רב. 

דובאי היא מקום מיוחד ויוצא דופן, לכן זה לא מפתיע שהרבה מאוד ישראליים מעוניינים לבקר בה וכבר הזמינו טיסות לדובאי בקו התעופה החדש שנפתח מישראל.