ארץ המגף סוחפת אליה מיליוני תיירים בכל שנה. גם אצל הישראלים איטליה היא יעד נסיעה מועדף ורבים מהם ביקרו במדינה זו כמה פעמים, בכל פעם שהו בחבל ארץ אחר.

המדינה היא ענקית ולכן ברוב המקרים מי שמגיע לרומא מטייל בעיר הבירה, בוותיקן ובערי הסביבה, אחרים ממשיכים מרומא בנסיעה דרומה לכיוון נאפולי והאזורים היפהפיים בדרום המדינה.  אופציה נוספת היא נחיתה במילאנו ועריכת טיולים בערים הסמוכות, בחבל טוסקנה ובחבלי ארץ נוספים בצפון המדינה.

השכרת רכב באיטליה

השכרת רכב באיטליה אפשרית בכל הערים הגדולות בתיאום מראש דרך האתר הישראלי. בהתאם להשוואת המחירים בתאריכים הרלוונטיים, הלקוח מזמין רכב מאחת מהחברות הבין לאומיות להשכרת רכבים כמו אוויס, הרץ, יורופקאר, באדג'ט ועוד. בנוסף לכך פועלות בערים השונות גם סוכנויות מקומיות שאפשר גם דרכן לשכור רכבים חדשים בגדלים שונים המתוחזקים היטב.

טיולים במילאנו ובסביבתה

מי שנוחת במילאנו מוזמן ליהנות מיופייה של בירת האופנה המציעה שופינג בחנויות של המותגים הבין לאומיים וטיולים רגליים באחת הערים היפות בעולם. לאחר כמה ימים במילאנו ממשיכים לטיולים בערים הנוספות שהן מסקרנות ומרתקות לא פחות כמו ורונה, פירנצה והעיר ששוכנת על הים, וונציה. כל עיר מציעה שפע של מיקומים מיוחדים המותאמים לתיירים ואפשר לראות אלפי אנשים מכל העולם המבקרים בהם.

אוהבי הטבע ממשיכים לאגם גרדה היפהפה, מטיילים בערים הציוריות השוכנות לחוף האגם וסביבו כמו לימונה. יש לשים לב שבעיירות הקטנות אין אישור להיכנס פנימה עם הרכב. יש להחנות אותו בחוץ ולהמשיך ברגל כיוון שלאור גודלה הקטנטן של העיירה, מורשים להיכנס אליה רק תושביה.

טיולים מחוץ לאיטליה

איטליה גובלת עם כמה וכמה מדינות כמו אוסטריה, שוויצריה, צרפת וסלובניה.  אפשרות זו היא די מפתה את שוכרי הרכבים והם רוצים ליהנות גם מיופיין של המדינות הללו. מעברי הגבול הם פשוטים אך כדאי לבדוק מראש את עלויות המעבר כדי שלא יהיו הפתעות כספיות.

ההשכרה בתנאים המצוינים מאפשרת לישראלים ליהנות מזמן איכות בנקודות יפהפיות מקסימות ומיוחדות באזורים שונים ברחבי איטליה וגם לנדוד מחוץ לגבולות המדינה.