חופשה בצימר כבר מזמן הפכה להיות הבחירה המועדפת על ישראלים רבים. הם ראו כי בצימר יש להם הרבה יותר אפשרויות לבות וליהנות תוך שהם נהנים מחופשה בקצב שלהם, חופשה שקטה ואינטימית וכזו אשר בה הם נהנים מפרטיות ומחופש אמיתי. כך הם לא כפופים לשעות הארוחה שבחדר האוכל, הם לא צריכים לדאוג שאנשי הניקיון יסתובבו להם בחדר בשעה שהם לא שם ולמעשה הם נהנים מחופשה שהיא הרבה יותר אמיתית.

אז האמת היא שלא נוכל להצביע על הצימר הנבחר או אפילו רק על האזור הכי מתאים לחופשה כזו שתיערך בצימר וזאת מהסיבה הפשוטה. יש כל כך הרבה צימרים וכל כך הרבה אפשרויות עד שהבחירה בצימר היא ממש לא פשוטה. יש אנשים שרוצים לנפוש דווקא בצימרים או וילות בצפון למשפחות , לעומתם יש את אלו שרוצים דווקא את החופשה במרכז הארץ. מנגד, יש אנשים שמעדיפים דווקא את אזור הדרום, לעיתים כי הם פשוט מתגוררים בצפון והם רוצים להחליף אוויר אווירה ומיקום גאוגרפי.

כך שממש אי אפשר לומר שיש את ה – מקום המתאים.

מה שכן, נוכל לספר לכם על המקומות המועדפים שם יש בהחלט המלצות ללכת ולבדוק.

צימרים בצפון – הצפון היה ונשאר המקום הכי מבוקש והכי אטרקטיבי בכל מה שקשור לנושא הזה של חופות, נופש וטיולים. יש הרבה מאוד צימרים באזור הצפון והם פזורים בערים וביישובים הרבים המנקדים את אזור הצפון.

צימרים במרכז – אזור המרכז יש לו את הכבוד שלו. יש את החוף, יש את האטרקציות המיוחדות דווקא לאזורים אלו ויש את התחושה של שהייה באזור הכי חי והכי סואן בארץ.

צימרים בדרום – עבור הרבה אנשים דווקא הדרום הוא המקום המועדף והאמת? הם צודקים!