אילת הינה עיר מאוד אטרקטיבית הן למבוגרים, הן לנוער וכמובן גם לילדים. במידה ואתם בוחרים לנפוש באילת חשוב לקחת בחשבון כי הילדים זקוקים לאטרקציות על מנת להעביר את זמנם בנעימים. העיר מספקת מגוון רחב של אפשרויות שיעזרו לכם להעביר את החופשה עם הילדים בצורה הטובה והנעימה ביותר מבלי לשמוע מהם כל תלונה.

 

סוגי אטרקציות לילדים

אילת מלאה במגוון רחב של אטרקציות לילדים אשר מתחלקות לשני סוגים עיקרים- אטרקציות בתשלום ואטרקציות חינמיות. במידה ואתם מעוניינים לספק לילדיכם חוויה משמעותית ומהנה אך לא להוציא על כך סכום גבוה של כסף תוכלו להנות איתם במספר דרכים. כמובן שהדרך העיקרית הינה הים. הים האדום מספק שלל דרכים אטרקטיביות להעביר את הזמן, תוכלו לרכוש שנורקלים פשוטים ולצלול בין שוניות האלמוגים היפות, לפגוש דגים וקיפודי ים ולהעביר את היום בהיכרות עם העולם הקסום שמתחת לפני המים, אין ספק כי עבור הילדים מדובר בחוויה מדהימה אשר תיזכר לתקופה ארוכה. כמו כן, תוכלו להתארח במאהל בדואי ולהכיר תרבות שונה בתכלית משלנו. שם תפגשו אנשים חדשים, תוכלו להנות מתה חם ומתוק וללמוד כיצד מכינים פיתות על הסאג'. הביקור במאהל הינו עוצמתי, שונה ומהנה במיוחד.

במידה ואתם מעוניינים להשקיע מעט יותר כסף במהלך הביקור באילת תוכלו להנות מאטרקציות שונות ביניהן ביקור בריף הדולפינים המאפשר פגישה עם הדולפינים בסביבה הטבעית שלהם. שם תוכלו להאכיל אותם, ללטף אותם ואף לשחות איתם. חוויה נוספת היא כמובן הביקור במצפה התת ימי המספק אף הוא היכרות עם העולם שמתקיים מתחת לפני המים. הכניסה למצפה מהווה בעצם כניסה אל תוך הים שם תכירו ותלמדו על עולמם של דגים שונים, כרישים גדולים ומגוון חיות ים שונות.