צימרים יוקרתיים הופכים פופולריים יותר ויותר. הם מציעים את מיטב היוקרה והנוחות לאורחים שלהם. אבל הם גם צריכים לספק שירות באיכות גבוהה לאורחים שלהם ולמשוך לקוחות. צימר יוקרתי הוא סוג של חדר אירוח שהוא לא רק יקר במחירו, אלא גם בעל סטנדרטים גבוהים במיוחד. צימרים בצפון ידועים בקסם ובאלגנטיות שלהם.

תעשיית הצימרים היוקרתיים פורחת בארץ. זהו שוק תחרותי ביותר ויותר ויותר אנשים מחפשים מקום נהדר, מפנק ויוקרתי לשהות בו במהלך החופשה שלהם. בשונה מחדרי אירוח אחרים, צימרים יוקרתיים מציעים כל מיני שירותים מיוחדים ומשודרגים החל מטיפולי ספא, אוכל ביתי/גורמה שמוגש עד הצימר, בריכה פרטית, ג’קוזי חיצוני או פנימי, חללים מעוצבים ואבזור מלא ויוקרתי לחופשה שהיא מושלמת.

צימרים יוקרתיים – לא רק המחיר קובע

חשוב לזכור שלא כל צימר המציע חופשה מפנקת ויקרה הוא בהכרח צימר יוקרתי, כיוון שהגדרת היוקרה מתייחסת לאבזור ולשירות שקיים בצימר ולא למחיר של הצימר וכל החופשה הכוללת. לכן אפשר לומר כי הקריטריונים של צימרים יוקרתיים נוגעים לאבזור המשודרג שקיים בצימר כמו פינת ישיבה מרווחת ומעוצבת, מיטה זוגית גדולה עם מזרון אורטופדי בגודל קינג סייז, מצעים איכותיים ורכים עם שמיכות וכריות תואמות, חדר שירותים ורחצה מאובזר ומעוצב עם ראש מקלחת מפנק, ג’קוזי זוגי פרטי בתוך הצימר או ג’קוזי משפחתי חיצוני בחצר הצימר וכמובן גם בריכה צמודה לשימושם הפרטי של הנופשים בצימר.

איך לבחור צימר יוקרתי לחופשה?

כדי לבחור צימר איכותי שיהיה גם יוקרתי וישדרג לכם את החופשה המיוחדת, כדאי לבדוק את האבזור שהצימר כולל בתוכו לפני שסוגרים תאריך עם בעלי הצימר. תוכלו למצוא את רשימת האבזור באתרי חופשות מובילים, ובהם גם להתרשם מתמונות אותנטיות של הצימר המעניקות המחשה וויזואלית לנראות של המקום וליוקרה שהוא מציע.