רומניה מציעה אין ספור אטרקציות למטייל המתחיל, אך על מנת שתוכלו לראות את כל הקסם שלה – עליכם להבין בדיוק כיצד לטייל ברומניה. המדריך למטייל המתחיל יעשה לכם סדר בכל סימני השאלה, כך שתוכלו לדעת אילו דברים אתם צריכים לקחת בחשבון טרם הטיול שלכם. כך שברגע שתגיעו לרומניה יהיה לכם הרבה יותר קל לטייל בה, ותוכלו לדעת שהגעתם מוכנים לקראת הטיול – ותוכלו להוציא ממנו את המקסימום האפשרי.

הדגשים למטייל המתחיל ברומניה

הדבר הראשון שנרצה לתת עליו את הדעת זה כמובן מתי הכי כדאי לטוס לרומניה? הטיסות לרומניה הן זולות יחסית בהשוואה לשאר הטיסות לאירופה בכל ימות השנה. לכן החוכמה שלכם היא לדעת איזה מבין החודשים בשנה הם החודשים הטובים והאידיאליים ביותר לחופשה ברומניה, כך שתוכלו להפיק את המירב מהטיול שלכם. לדעתם של מרבית האנשים, הזמן הטוב ביותר לביקור ברומניה הוא החל מחודש מאי ועד תחילת יולי או החל מחודש ספטמבר ועד לסוף חודש אוקטובר, בזמנים הללו הטמפרטורות ברומניה נעימות ונוחות. בחודש יולי ואוגוסט יהיה חם מאוד לטייל ברומניה ולכן מוטב להימנע מלטוס בחודשים הללו.

התחבורה הציבורית ברומניה טובה מאוד, ולמרות שנדמה תחילה כי התחבורה הציבורית במדינה ישנה – ישנו שיפור משמעותי מאוד בנושא הזה בשנים האחרונות. בנוסף תוכל להתנייד בעיר עם אפליקציות שונות אשר מציעות נסיעות שיתופיות, זה בהחלט יכול להועיל לכם ולקחת אתכם ממקום למקום.

למי מכם שלא מעוניין לקחת מלון, תוכלו למצוא דירות נופש ברומניה אשר פזורות במקומות המרכזיים בעיר. זה ללא ספק יכול לסייע לכם לחוות את האווירה המקומית ועדיין לטייל בצורה שתמיד רציתם. באינטרנט תוכלו למצוא את המקומות הטובים ביותר עבורכם על פי הקריטריונים שלכם.

מבחינת מסעדות ואוכל, ברומניה קיים מבחר ענק של אפשרויות בכל הקשור לנושא הזה – והאמת? אתם יכולים לבחור ממש מה שבא לכם. בין אם מדובר על מסעדות רציניות או אפילו על אוכל מהיר המחירים יהיו נוחים מאוד לכל כיס, כך שזה לא באמת אמור להוות איזה שהוא מכשול או בעיה עבורכם.