אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה הייתם במסעדה טובה בארץ? רגילים תמיד לצאת למסעדות בערים כמו תל אביב או ירושלים? אם כך, הגיע הזמן שתכירו כמה מהמסעדות הכי טובות ומפנקות שיש בקיבוצים, כי גם לקיבוצים של ישראל יש מה להציע בתחום הקולינריה. מתלבטים? הינה מספר אופציות שכדאי לבחון מקרוב: 

  1. מסעדת קוקיה בקיבוץ דפנה 
  2. אדלינה בקיבוץ כברי 
  3. שותא בקיבוץ שמרת 
  4. 1910 בקיבוץ דגניה א'
  5. פרסקה בקיבוץ מסדה
  6. רוטנברג בקיבוץ גשר 

האמת היא, שלא פשוט לבחור בין כל כך הרבה אופציות מעניינות וטובות, כך שכדאי תחילה לחשוב על איזו אווירה אתם חולמים ומה באמת מתחשק לכם לאכול. 

מסעדה שמתאים להגיע אליה גם עם הילדים

עוד נקודה שכדאי לקחת בחשבון כאשר אתם מחפשים מסעדה טובה באחד מהקיבוצים בישראל, זו השאלה האם גם הילדים מגיעים איתכם או לא. אומנם זה נכון שבישראל יש הרבה מאוד מסעדות בקיבוצים שמקבלות יפה את הילדים, אך יש גם מקומות שבהם אתם עלולים להרגיש מעט פחות בנוח אם תגיעו בהרכב משפחתי. לכן, לא רק שכדאי לבדוק האם המסעדה שעליה חשבתם מציעה גם תפריט לילדים, אלא כדאי לברר האם המסעדה נעימה, מעוצבת וכוללת אולי גם חצר שבה הילדים יוכלו לבלות. 

בדקו את המחירים לפני שאתם מזמינים מקום 

באמת חשבתם לרגע שאם אתם הולכים לאכול בקיבוץ זה אומר, אוטומטית, שתשלמו פחות? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא תמיד כך. האמת היא, שיש מסעדות שהמנות בהן לא זולות ולכן בהחלט יש טעם לבדוק גם את העניין הזה לעומק. רוב המסעדות מציעות אפשרות של הזמנת מקום אונליין, כולל תפריט ומחירים, אז למה שלא תעיינו באתר המסעדה לפני שאתם מחליטים? 

> מידע נוסף ומגוון המלצות ניתן לקבל באתר https://www.m-yarok.co.il!